Przegrywanie vhs, Toruń

Przegrywanie vhs, Toruń

Witam.

Posiadam pamiątkę po mojej babci w postaci zapisanej z nią wypowiedzi. Bardzo lubię wracać myślami do czasów gdy był jeszcze wśród żywych. Co zrobić, gdzie się udać jeśli chce się przeprowadzić przegrywanie vhs?

Ticket2Hell

Posty: 18

 
Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać?

Czy każda firma mówiąca że zajmuje się zmianą takich zapisów jest odpowiednia i rzetelna. Pomóżcie bo się boję że stracę tak ważny film moich bliskich.

komspid03

Posty: 23

 
Witam. Odważni panowie świat do was należy a wasze żony będą dumne. Ja tak zrobiłem lata temu i mimo że nagrywałem na kasetę vhs dziś mogę oglądać film na dvd dzięki temu że kliknąłem na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i mam wspaniałą pamiątkę na dzień dzisiejszy.

Cronxxx

Posty: 41

 
Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis bo mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się bardzo fajnie ogląda filmy z przeszłości ale zwykle robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

Gracjaa4

Posty: 30

 
Witam.

Dzięki niezmiernie za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

Krzysio

Posty: 17

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie bowiem można spokojnie wrócić do przeszłości.

kobza84

Posty: 31

 
Dzień dobry. nawiązując do omawianego problemu na tym forum, stwierdzam że żądnego problemu nie ma gdyż aktualnie technika pozwala spokojnie wrócić do nagrań sprzed lat i można je odtworzyć na nowoczesnym sprzęcie.

mamarek

Posty: 21

 
Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis bowiem mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się niesłychanie fajnie ogląda filmy z przeszłości natomiast normalnie robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

verosss

Posty: 16