Ośrodek wczasowy z polem namiotowym, gdzie warto ?

Ośrodek wczasowy z polem namiotowym, gdzie warto ?

Ten urlop chcemy spędzić inaczej. Szukamy pola namiotowego nad morzem, ale takiego gdzie są normalne łazienki, na jakimś po prostu ośrodku. Mamy 5 letniego synka, także to podstawa.

Co polecacie?

xxx000

Posty: 13

 
Już nie możemy doczekać się wyjazdu. W tym roku decyzja padła na wczasowy ośrodek spa nad morzem, będzie rewelacyjnie!!!!! Pogoda ma dopisywać, jak mówią w prognozach, domek czeka, konie, plaża i kochane morze.

Różyczka

Posty: 19

 
Muszę zerknąć na ich stronę, albowiem propozycja takiego spa nad morzem i konie jest bardzo fajna, zwłaszcza, że syn nie lubi zaludnionych miejsc i woli właśnie takie miejsca.

Bryzyt1

Posty: 22

 
Nie mogę się już doczekać, bo właśnie za tydzień wyjeżdżamy na urlop. Wybraliśmy ośrodek w lesie nad morzem, bo tylko w takim miejscu można prawdziwie odpocząć. Nie wyobrażam sobie lata, żeby nie zobaczyć naszego polskiego morza.

Fanatyk

Posty: 11

 
Muszę zerknąć na ich stronę, bo propozycja takiego spa nad morzem i konie jest bardzo fajna, zwłaszcza, że syn nie lubi zaludnionych miejsc i woli właśnie takie miejsca.

giena1977a

Posty: 28

 
Wszystko jest raczej drogo, lecz ośrodek wczasowy nad morzem spa to oferta nie do odrzucenia. W takim miejscu wypoczywa się rewelacyjnie i ładuje akumulatory na dalszą część roku pracy.

Miluśkooo2

Posty: 15

 
Takiego ośrodka w lesie spa jak ten http://oland.com.pl można ze świecą szukać. Ma bardzo wysoki standard, zapewnia kompleksową rozrywkę, wracamy tam co roku.

Sami sobie zobaczcie.

atek562

Posty: 13

 
Tam najniezwyklej podobały mi się letniskowe domki, w Chłapowie nad morzem można odpocząć, bo przyjezdnych nie jest tak dużo jak w większych miastach. Jak trafisz na dobry moment, jest faktycznie fajna atmosfera. Byliśmy pod koniec sierpnia, akurat pogoda nie niezwykle dopisała, natomiast źle nie było.

EQP

Posty: 4