wentylacja

wentylacja

Niestety kosztorys prac budowlanych z poprzedniego roku zupełnie się już u mnie nie sprawdza, więc szukam kogoś do optymalizacji, najlepiej w Warszawie, ewentualnie w Rzeszowie, bo czasami się pojawiam w mieście. Macie zaufany kontakt?

Eleg234

Posty: 1

 
Współpracowałem z https://environprojekt.com przy przeglądach okresowych budynków, ale mają też ludzi od kontroli systemów wentylacyjnych, modernizacji, montażu, projektowania. Dużo usług dedykowanych pod utrzymanie właściwego stanu nieruchomości, a teraz to dość ważna sprawa. I instytucje się przyglądają i klienci, wszyscy po prostu.

tigra32

Posty: 10

 
Zawsze i tak doradzam sobie na spokojnie kosztorysy zestawić i podjąć decyzję na spokojnie. Projekt wentylacji odbija się na pozytywnym samopoczuciu użytkowników nieruchomości.

olgierd33

Posty: 5

 
Nie ma żartów z wentylacją i się o tym przekonałem, bo kilka lat musiałem przez to zamknąć biznes, więc lepiej zdecyduj się na wydanie pieniędzy ;)

TomekK

Posty: 11

 
Oni akurat mają nie tylko oddział w Warszawie, ale również w innych częściach kraju, więc to pokazuje dość szeroki zakres działania. Bardziej ufam takim markom właśnie.

TomekK

Posty: 2

 
Bezpieczeństwo pożarowe to raczej podstawa, w tym czyszczenie wentylacji. Wielu ludzi nawet nie wie, że błędy w tym obszarze mogą wywołać ryzyko ogniowe.

Miki789

Posty: 2