domy z bali całoroczne, oferta

domy z bali całoroczne, oferta

Chciałbym postawić nowoczesny dom z bala na działce. Chcę w nim mieszkać przez cały rok. Komu zlecić takie prace żeby wszystko było wykonane prawidłowy sposób?

Tatusiekk

Posty: 1

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zaspokojony. Projekty, jakie przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, lecz może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super propozycja, dlatego z niej szybko skorzystałem.

Hall

Posty: 20

 
Jeżeli chodzi o wykonanie prosto od producenta domów drewnianych całorocznych to można to znaleźć na stronie https://wondorf.net/pl/manufacturing. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się inne opcje projektu.

Kasia

Posty: 13

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie niezwykle niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bowiem mają w tym rzeczywiście dużą wprawę.

Azazel412

Posty: 4

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był bardzo tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, ale i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, ale wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

Dragon

Posty: 16

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zadowolony. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, ale może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super oferta, dlatego z niej szybko skorzystałem.

Miluśkooo2

Posty: 11