drukarka SLA, oferta

drukarka SLA, oferta

Ile kosztuje tani skaner 3D? Tani oznacza tysiąc złotych czy dwadzieścia tysięcy? Podeślijcie jakieś ciekawe oferty.

alidomas

Posty: 1

 
Według mnie najlepsza drukarka 3D IDEX to ta https://revo3d.pl/kategoria-produktu/drukarki-3d/bcn3d/. Kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

czesteruś34

Posty: 13

 
Dzisiejszej współczesne modele drukarek dają naprawdę nieograniczone szanse. Może trzeba wydać na nie dziesiątki tysięcy, ale jeśli ktoś potem robi na nich protezy albo aparaty ortodontyczne to szybko się inwestycja zwraca. Tak przynajmniej czytałem.

turysta00

Posty: 10

 
Urządzeń do skanowania i drukowania w 3D jest bardzo dużo. Jeśli komuś zależy na zabawie to kupuje tanie urządzenia, ale jeśli to ma być sprzęt chociażby dla dentystów to, jakość musi być na bardzo wysokim poziomie. Wtedy trzeba inwestować znacznie więcej pieniędzy, ale zwrot też jest bardzo szybki.

MisiekKce

Posty: 11

 
Nie stać mnie na drukarki 3D, dlatego zostaje przy laserowej. Jeśli ktoś na tym zarabia to może i mu się opłaca, ale to są dość spore inwestycje. Trzeba się liczyć też z drogim serwisem, bo to nadal nowość na rynku.

Ptaszyna

Posty: 10

 
Jeśli ma być wykonany najlepszy druk to według mnie trzeba kupować przemysłową drukarkę 3D. Takie urządzenie jest o wiele wydajniejsze i może pracować dłużej. Wtedy zwraca się o wiele szybciej, i o to chodzi.

CHatka-eKo

Posty: 13

 
Nie stać mnie na drukarki 3D, dlatego zostaje przy laserowej. Jeśli ktoś na tym zarabia to może i mu się opłaca, natomiast to są dość gigantyczne inwestycje. Trzeba się liczyć też z drogim serwisem, bo to nadal nowość na rynku.

jarcio00

Posty: 3

 
Nie doradzę nic z drukarkami, albowiem od lat się tym nie zajmuje. Pamiętam jak lata temu wchodziły drukarki 3D i jaki był wówczas szał. Dzisiaj już mnóstwo firm je stosuje, na co dzień. To wpłynęło na ich rozwój, albowiem są jeszcze wyższe, lecz i niższą mają cenę. Za kilka lat w dużo domach taka drukarka będzie miała zastosowanie.

FOTOhihi

Posty: 4