my cafe triki, szukam

my cafe triki, szukam

Poszukuje do gry my cafe trików, które ułatwią granie. Jestem osobom, jaka dopiero zaczyna przygodę z grą i nie za niezmiernie wiem jak się za to można zabrać.

himmmu78

Posty: 1

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby zbadać wszystko na stronie internetowej, która grę niesłychanie dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam odnaleźć sporo poradników i trików, wobec tego każdy coś dla siebie znajdzie.

Miki789

Posty: 6

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko trochę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Warto to jednak sprawdzić dokładniej.

atek562

Posty: 10

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, że można tam znaleźć mnóstwo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

domrrrr

Posty: 8

 
Gier jest niezwykle dużo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i powoduje mi to wiele przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się naturalnie skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o wiele prostsze. Można uzyskiwać o wiele lepsze efekty swojej pracy.

El2CzupakaBra

Posty: 27

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, albowiem tylko troszkę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Pożądane byłoby to jednakże sprawdzić dokładniej.

GIZIU

Posty: 20

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odszukać na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której w wielu przypadkach korzystam. Jest to super miejsce, bowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

propek1

Posty: 9

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, ale nie za bardzo mi szło. Może, dlatego że nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

345_14

Posty: 13

 
Gra wygląda naprawdę ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby zbadać czy ta spełni moje oczekiwania.

Aniusiaaa1

Posty: 2