gdzie w Szczecinie jest serwis iPhone?

gdzie w Szczecinie jest serwis iPhone?

Jest jakiś autoryzowany serwis produktów apple w Szczecinie? Nie znam tego miasta, więc pytanie kieruję zwłaszcza do mieszkańców.

orhidea

Posty: 10

 
Moim zdaniem powinieneś wybrać firmę z doświadczeniem oraz dużą wiedzę z zakresu elektroniki. Takie serwisy powinny stać na czele tego typu punktów naprawczych. Co prawda istnieje wiele pseudo serwisów, ale ich wiarygodność i wiedza są bardzo wątpliwe.

Ptaszyna

Posty: 16

 
Polecam Ci http://applemobile.pl To autoryzowany serwis Apple. Znają się na tym co robią, a poza tym mają dobre ceny. Nie znajdziesz lepszego rozwiązania. Byłem u nich kiedyś ze zbitą szybką w moim iPhone i zajęli się tym szybko i sprawnie. Nie zapłaciłem też dużo.

NERO45

Posty: 29

 
Taki telefon to tylko do autoryzowanego serwisu. Szkoda by było oddać go amatorom. Lepiej trochę więcej zapłacić a mieć profesjonalną usługę i gwarancję jakości. Takie jest przynajmniej moje zdanie, ale decyzja należy do Ciebie.

wolnomuur

Posty: 18

 
Poszukaj rzetelnej firmy z doświadczeniem. Jeśli chodzi o naprawę urządzeń Apple, to lepiej zainwestować w oryginalne części. Ważne więc, aby serwis który wybierzesz miał dostęp do zaplecza części zamiennych Apple.

graniek5

Posty: 18

 
Z doświadczenia wiem, że iPhone to bardzo delikatny telefon i trzeba bardzo na niego uważać, żeby nie upadł i żeby go nie zalać. Jeśli już (odpukać) stało by się coś takiego, to trzeba szybko się udać do autoryzowanego serwisu. Oby tylko samemu nie próbować!

tigra32

Posty: 7