wynajem długoterminowy samochodów

wynajem długoterminowy samochodów

Co według was się lepiej sprawdzi dla pięciu aut do firmy – leasing czy wynajem długoterminowy? Słyszałem, że coraz więcej firm ten wynajem obecnie proponuje i tak się zastanawiam jak to jest w praktyce, na ile się to faktycznie sprawdza czy może jednak zostać przy leasingu? Jak macie jakieś swoje spostrzeżenia to dawajcie znać.

pawel253

Posty: 1

 
Faktycznie jeśli chodzi o ofertę https://carleasepolska.pl/ to potwierdzam, że firma świetnie sobie radzi, bardzo dużo aut mają do wyboru. Ale co najważniejsze pracownicy są na klienta otwarci i bardzo chętnie dzielą się swoją wiedza, pomagają dobrac auto czy też formę prawną współpracy więc to się z nimi świetnie układa.

dermin67

Posty: 9

 
Większość firm wykorzystuje nadal leasing, choć wydaje mi się że stopniowo rośnie obecni to zainteresowanie jeśli chodzi o wynajem więc też pojawia się już więcej firm, które ten wynajem mogą zaproponować. Jak dobrze poszukasz to mam wrażenie, że coś tam też dla siebie znajdziesz i będziesz miała właściwą ofertę dla siebie.

RuFiK

Posty: 2

 
NA pewno to co oferuje https://carleasepolska.pl/ wypada super, bo firma pozadealerska więc jest spore zróżnicowane na pojazdach. Pod tym kątem wypada to faktycznie super, można na tą ich ofertę liczyć i przygotowywana jest zawsze tak, że będzie spełniać oczekiwania potencjalnego klienta.

Jacuś24

Posty: 10

 
Jak chodzi o mnie to polecam ofertę https://carleasepolska.pl/. Świetna firma, bardzo dużo aut i takie podejście do klienta jakiego się oczekuje. Przede wszystkim zawsze szukanie takich rozwiązań, które dla klienta będą atrakcyjne, będą się dobrze sprawdzać i z tego warto będzie faktycznie skorzystać. Warto szukać auta, które będzie spełniało również zapotrzebowanie firmy.

Appell

Posty: 17

 
Jak masz aut dużo w firmie to zorganizowana odpowiednio flota faktycznie będzie miała spore znaczenie. Warto mieć to na uwadze i ten wybór także sobie dobrze zaplanować. Możliwości jest obecnie sporo więc trzeba będzie być tutaj na bieżąco z tym jak sytuacja wygląda, jakie propozycje będą się na rynku pojawiać pod tym kątem, czego będzie się można spodziewać.

EKO-Chatka

Posty: 4

 
W ofercie https://carleasepolska.pl/ jest dużo aut i mają i wynajem i leasing więc możesz z nimi porozmawiać i wybrać tą opcję, która będzie dla Ciebie najlepsza. Firma całkiem dobrze sobie radzi więc wydaje mi się, że będzie można na nich liczyć i ta obsługa faktycznie wypadnie bardzo dobrze, warto będzie z tej możliwości skorzystać.

Buła

Posty: 3

 
Ja jestem po rozmowach z przedstawicielami https://carleasepolska.pl/ i ostatecznie wyszło na to, że u mnie lepiej się sprawdzi pod kątem podatkowym leasing i przy tym zostaje. Na tym mi właśnie zależało by mieć taką firmę, gdzie ktoś mi konkretnie podpowie, wyliczy co będzie dla mnie lepsze i zrobi to faktycznie w profesjonalny sposób.

Marioleczka

Posty: 5