gadżet reklamowy z logo, gdzie znajdę ?

gadżet reklamowy z logo, gdzie znajdę ?

Które efekty macie, jeżeli decydujecie się w firmie na gadżet reklamowy z własnym logo? Naprawdę można zdobyć w ten sposób jakąś większą ilość klientów?

dada45

Posty: 1

 
Jeżeli ktoś z Was ma zamiar zdecydować się na jakiś gadżet reklamowy to pamiętajcie, żeby kupować je tylko i wyłącznie w sprawdzonych sklepach. Ja nie zwracałem na to za niesłychanie uwagi i niestety produkt przyszedł w niesłychanie słabej jakości. Moje logo było rozmazane do tego stopnia, że nie było go prawie widać.

Francuzik3

Posty: 2

 
W mojej opinii gadżety reklamowe to bardzo dobry pomysł, jeśli chce się dotrzeć do większej ilości klientów. Z własnym logo wiele osób dostrzega, że taka firma istnieje na rynku i przez to decyduje się na skorzystanie z niej.

Yuri20 

Posty: 3

 
Być może ktoś z Was zastanawia się czy gadżety reklamowe z logo to dobry pomysł. Według mnie nie ma bardziej skutecznej reklamy własnej firmy – jeżeli będziecie je dawać każdemu klientowi to na pewno podczas korzystania z nich będzie on myślał o firmie, z jakiej miał okazje korzystać, a wtedy wzrasta szansa na to, że do Was wróci.

Krzyś23

Posty: 8

 
Jeśli macie ochotę poczytać trochę więcej o gadżetach reklamowych to polecam tę stronę: https://ino.online/post/15531/gadzety-reklamowe-z-ktorych-chetnie-korzystamy-na-co-dzien.html.

Fifeczek2

Posty: 15

 
W mojej opinii gadżety reklamowe to niezmiernie dobry pomysł, jeśli chce się dotrzeć do większej ilości klientów. Z własnym logo dużo ludzi dostrzega, iż taka firma istnieje na rynku i poprzez to decyduje się na skorzystanie z niej.

Antekkk

Posty: 7

 
Być może ktoś z Was zastanawia się czy gadżety reklamowe z logo to dobry pomysł. Według mnie nie ma bardziej skutecznej reklamy własnej firmy – jeśli będziecie je dawać każdemu klientowi to na pewno podczas korzystania z nich będzie on myślał o firmie, z której miał okazje korzystać, a wtedy wzrasta szansa na to, że do Was wróci.

namok

Posty: 9

 
Moja znajoma ma firmę i przyznam szczerze, że gdyby nie gadżet reklamowy z logo to zapewne nie miałaby aż tak dużej ilości klientów jaką ma teraz.

dermuster

Posty: 3