sprawdzanie numerów telefonów z UK, co polecicie ?

sprawdzanie numerów telefonów z UK, co polecicie ?

Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy. Nie mam nikogo w UK, ale telefony ciągle z tymi numerami się do mnie próbują dobić. Trochę mnie martwić, że córka odbierze i zniknie mi z konta bardzo dużo pieniędzy. Co zrobić?

czdeRRR

Posty: 4

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, ale zawsze trzeba to sprawdzać. Jeśli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj bardzo duże zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

micko

Posty: 11

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bo jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące złotych. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

Gumis

Posty: 11

 
W takich bazach jest ogromna liczba numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, wobec tego dobrze, iż jest miejsce, które pozwala nam na znalezienie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

adamczykkk00

Posty: 5

 
Jeśli chcecie zbadać numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani bardzo dobrze, zatem ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania faktycznie mnóstwo informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

Hihi_WWW

Posty: 6

 
Nigdy nie odbieram nieznanych numerów. Nie ma znaczenia czy to z Polski czy innego kraju. W ten sposób z bazy nie korzystam, a i zagrożenia dla siebie nie stwarzam.

derums3

Posty: 4

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

Abaddon616

Posty: 26