instruktor samoobrony, polecicie ?

instruktor samoobrony, polecicie ?

Znacie jakiegoś instruktora samoobrony, który organizuje indywidualne zajęcia? Byłoby dobrze gdyby posiadał uprawnienia czy jakieś certyfikaty, jakie potwierdzają jego umiejętności.

alibaba

Posty: 2

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić więcej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

Kuniarz

Posty: 14

 
Najważniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony otrzymać wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym wiele kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

Marioleczka

Posty: 5

 
Jest mnóstwo kursów samoobrony, natomiast osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to faktycznie bardzo sporo. Wówczas skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są ciężkie, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Acclaim

Posty: 19

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem bardzo zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

grzes3345

Posty: 15

 
Bez problemów można odszukać kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość znane, wobec tego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

Klarka34

Posty: 11

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się sporo rzeczy. Mam większą pewność siebie, bowiem wiemy, iż w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

Gruszczyn23

Posty: 31