Sklep dla ogrodnika

Sklep dla ogrodnika

Dzień dobry, niesłychanie pilnie potrzebuje strony internetowej, jaka dotyczy zakupu krzewów i kwiatów. Będę niesłychanie wdzięczna za informacje na ten temat. Podrzućcie mi link do danej strony jeżeli takowy posiadacie. Proszę serdecznie o informacje.

Dziękuję niesłychanie.

Grochu

Posty: 29

 
Dzień dobry, czy wiecie gdzie można nabyć bardzo porządne i rzadkie gatunki roślin? Moja córka bardzo lubi rzadkie okazy więc chciałam jej zamówić jakiś piękny kwiat na urodziny taki aby nadawał się do posadzenia w ogródku. Liczę na wsze rady, serdecznie będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, dziękuję z góry, pozdrawiam.

wiiisiek

Posty: 31

 
Witajcie, słyszał o niesłychanie świetnym sklepie internetowym od znajomego ogrodnika, jednak zapomniałam jak się nazywa dany sklep, postaram się szybko dowiedzieć i dam wam jak najszybciej znać. Uzbrójcie się w cierpliwość, do usłyszenia niebawem.

KKkurol

Posty: 31

 
Cześć, macie na miary na jakiś sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą roślin? Jestem ogrodnikiem i szukam dobrego sklepu, który będzie perfekcyjny dla mnie. Jeśli macie jakiś godny polecenia to będę wdzięczny za informacje.

LukaszKK

Posty: 38

 
Witam wszystkich, w Internecie jest niesłychanie wiele sklepów, postaram się odszukać dla was jakiś godny uwagi, nie jestem ogrodnikiem ale mam nadmiar czasu wolnego więc wam pomogę, niebawem wstawię linki z danymi stronami, bądźcie cierpliwi.

Rysiek_99

Posty: 35

 
Dzień dobry, niezmiernie potrzebuję namiarów na sklep przyrodniczy, dokładnie chodzi mi o sklep, w jakim można zamówić niezmiernie powszechne gatunki roślin. Czekam na szybka odpowiedź i rady na dany temat. Odpowiedzcie mi niezmiernie prędko.

Chorowity12

Posty: 31