Zalety kosmetyków ajurwedyjskich

Zalety kosmetyków ajurwedyjskich

100% naturalne kosmetyki, czy istnieją? Z jakich terapii SPA domowego korzystacie i czy uważacie, że można zaprojektować pielęgnację w jakości zbliżoną do salonów medycyny estetycznej we własnym zakresie? Myślę, że całkiem ciekawe zagadnienie.

dermuster

Posty: 2

 
Od czasu do czasu warto wymienić kosmetyki, bo jednak ciało się przyzwyczaja do konkretnych składników aktywnych i trzeba odświeżać.

Michaś

Posty: 7

 
Używam tylko ajurwedyjskich kosmetyków, bo to w pełni wegetariańska formuła i doceniam sklepy, marki, które ten temat ogarniają i rozumieją przede wszystkim, a nie bazują tylko na modzie, trendach. To po prostu styl życia.

Marioleczka

Posty: 4

 
Aszwaganda przecież wywodzi się z medycyny ajurwedyjskiej, a to jeden z najsilniejszych naturalnych psychotropów. Na mnie działa od lat, suplementacja regularna. Biorę więcej niż jedną tabletkę oczywiście, ale działa, dlatego podejrzewam, że i kosmetyki ajurwedyjskie charakteryzują się podobną efektywnością.

Joe

Posty: 14

 
Zaplanuj sobie nie tylko pielęgnację ciała stricte, ale daj sobie czas na chwilę medytacji, na relaksację z odpowiednimi mieszankami ziół, czy olejków. Właśnie trzeba „globalnie” do sprawy równowagi organizmu podchodzić, nie tylko kosmetyki.

Lopez58

Posty: 4

 
Masujemy się z mężem na zmianę tym serum https://spa-ceylon.pl/pl/p/Serum-do-masazu-ANTY-STRES-100ML/102 i wyraźne działanie uspokajające. Masz specyficzny zapach i w ogóle wygodny kontakt ze skórą. Nie wiem, jak to wyjaśnić. Bardzo dobrze się czuję zawsze. No i faktycznie skóra się zmiękcza, masz uczucie dużego odświeżenia. Stosunkowo niedawne odkrycie, ale serum wysoko oceniane. Sprawdzałam jeszcze przed zakupem. Potwierdź sobie, jak potrzebujesz chwili wytchnienia. Myślę, że masaż, nawet amatorski to w tych czasach naprawdę każdemu się przyda.

090913123

Posty: 9

 
Też uważam, że to fajnie zaprojektowany sklep, bo dają sporo możliwości do ogólnego, całościowego relaksu, a nie tylko kosmetyki. Nawet aromaterapia, masaże i inne rozwiązania, żeby przywrócić spokój. Teraz takie czasy, że naprawdę trzeba uspokoić psychikę, ograniczać regularnie poziom stresu.

kociol001

Posty: 2

 
Spróbuj jeszcze szczotki do kąpieli z odpowiednimi zakończeniami, bo można wpłynąć fajnie na regenerację skóry i lepiej rozprowadzić kremy, jak nie masz człowieka obok, który ogarnie :)

agdb1301

Posty: 3

 
Przy odrobinie wysiłku to naprawdę można sobie domowe SPA zaprojektować i też jestem zwolenniczką podobnego pomysłu.

Argante

Posty: 44