Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Gotowe meble, czy na zamówienie i argumenty. Proszę o wasz udział w dyskusji, nawet z przykładami, co macie u siebie w domu.

Yuri20

Posty: 2

 
Zamawiałem bibliotekę do swoich prac, do książek, z takim przedziałem tematycznym powiedzmy od producenta Lowen. Po bibliotece jeszcze zleciłem dwie szafy, bo jakość mi się spodobała i prawdopodobnie w następnym roku jeszcze nowa kuchnia dojdzie. Wszystko zrobili pod kątem projektowym tak, jak chciałem, a jakoś też specjalnie długo nie tłumaczyłem. Na zasadzie takiej, że mówisz i ten człowiek rozumie, co do niego mówisz, więc tutaj tak, bardzo pozytywnie. Pozdrawiam przy okazji i podziel się zdjęciami, jak już u nich coś zamówisz.

andrew66

Posty: 5

 
Byłem na bezpłatnych konsultacjach z ich projektantem i czekam na podpisanie umowy. Ogólnie ogarnięci ludzie. Dzięki za kontakt.

Elllooo12

Posty: 30

 
Mocno się w ostatnich latach poprawiły systemy organizacji w meblach. Jak masz dzieci to też uwzględnij odpowiednie zabezpieczenia, bo ludzie o tym podobno często zapominają.

tubbytimmy1

Posty: 3

 
Zawsze możesz delikatnie negocjować, albo zrobić większe zamówienie. Wtedy otrzymasz bardziej preferencyjne warunki produkcji mebli.

englandrm

Posty: 2

 
Raczej teraz się wywiązują terminowo z realizacji, natomiast bardziej zdalny kontakt, wszystko załatwiane online. Reszta bez zmian, czyli cały proces produkcyjny. Możesz spokojnie rozmawiać, nawet w tym momencie funkcjonowania gospodarki.

namok

Posty: 2

 
Pracują z konglomeratami wszystkich producentów praktycznie, więc opłaca się przejrzeć katalog, inspiracje na FB i ocenić, czy ten styl projektowania się podoba.

Cybooor

Posty: 4

 
Fronty lakierowane mat najlepiej według mnie wyglądają, a z dodatkowym oświetleniem ledowym, jakimiś taśmami to już w ogóle nowoczesny styl. Polecam takie podejście.

czystowe

Posty: 15

 
Potwierdzam. Zamawiałem u nich od razu sprzęt AGD do mebli kuchennych, więc pełna aranżacja kuchni wchodzi w grę, nawet z uzupełnieniem drobnych braków technicznych po innych wykonawcach.

89ostry89

Posty: 2

 
Potwierdzam, bezpłatne konsultacje obowiązują, więc możesz zajrzeć bez problemu.

Seba123

Posty: 14