Ramiączka do biustonosza, polecicie coś?

Ramiączka do biustonosza, polecicie coś?

Czy któraś z was nosiła bądź nosi sztuczne ramiączka do biustonosza i jest w stanie powiedzieć coś na temat tego w jaki sposób układają się one w rzeczywistości na ciele? Boję się, że będą na mnie po prostu wisiały.

MiSER

Posty: 9

 
Ze wszystkich sklepów z ozdobnymi ramiączkami do biustonoszy najbardziej przypadł mi do gustu ten: http://www.promees.pl. Moim zdaniem jako jeden z nielicznych sklepów tego typu posiada on naprawdę dobrej jakości asortyment w naprawdę przystępnych cenach.

Black_Riot

Posty: 7

 
Osobiście posiadam same biustonosze z ozdobnymi ramiączkami i moim zdaniem są one wręcz wyborne do wszelkiego rodzaju sukienek z dekoltem ponieważ znakomicie się z nimi komponują.

gumisiek45

Posty: 20

 
Jeżeli chcesz poczuć się faktycznie kobieco i pięknie a przy tym chcesz żebyś to właśnie Ty była tą która przykuwa spostrzeżenie wszystkich facetów to moim zdaniem ozdobne ramiączka do biustonosza są właśnie dla Ciebie. Odpowiednio dobrane potrafią zdziałać cuda i na mnóstwo facetów działają praktycznie jak magnes.

edyta123

Posty: 7

 
Moim zdaniem biustonosze z ozdobnymi ramiączkami w żaden sposób nie odbierają kobiecie klasy. Tak samo sądzi również większa część moich znajomych płci męskiej. Na Twoim miejscu nie obawiałabym się kompletnie żadnej złej opinii poprzez to, iż założysz tego typu biustonosz. Dzięki niemu będziesz mogła się jednak bardzo mocno wyróżnić na tle innych ludzi.

Tenesy90

Posty: 21

 
Moim zdaniem teorie o powodowaniu dyskomfortu poprzez ozdobne ramiączka do biustonosza są przesadzone. Ja osobiście żadnego dyskomfortu nie odczuwam nawet po całym dniu noszenia tego typu biustonoszy.

Narki

Posty: 34

 
Moim zdaniem ozdobne ramiączka do biustonosza wyglądają naprawdę znakomicie i zdecydowanie pozwalają wyróżnić się w tłumie dziewczyn z klasycznymi.

warter88

Posty: 10

 
Osobiście posiadam same biustonosze z ozdobnymi ramiączkami i moim zdaniem są one wręcz świetne do wszelkiego rodzaju sukienek z dekoltem ponieważ doskonale się z nimi komponują.

Makus16

Posty: 27