Czapki z haftem

Czapki z haftem

Cześć, gdzie kupujecie akcesoria z nadrukiem dla kibica. Chodzi mi głównie o szaliki i flagi. Dzięki za podpowiedzi.

DobreRADY

Posty: 16

 
Ja biegam teraz w półmaratonach i za każdym razem zamawiam sobie nowy nadruk startowy. Raz udało mi się nawet znaleźć sponsora przez bloga, biegłem w jego ubraniu. Całkiem niezłe wynagrodzenie, jak mieścisz się przynajmniej w pierwszej dziesiątce :)

Thaniell

Posty: 24

 
Przy niskich nakładach wybieraj nadruk metodą DTG. Druk jest dość miękki i elastyczny. Nie podrażnia ciała, co warto uznać za duży plus.

Sweeperx

Posty: 17

 
Korzystaj tylko z ofert sklepów, gdzie bez problemu znajdziesz różne rozmiary gadżetów kibicowskich. Z tym miałem duży problem, bo niektóre firmy nie potrafią szybko ściągnąć asortymentu.

Jasia12

Posty: 36

 
Uczestniczę w wielu amatorskich zawodach i zawsze reklamuję swój biznes dobranym pod okazję strojem sportowym. Myślę, że jest duża efektywność. Zawsze z kimś pogadam. Mieszczę się na fotki. Praktycznie darmowa reklama firmy, jak oczywiście lubisz aktywnie spędzać czas wolny :) Polecam wysoką jakość materiałów i zamówienie wszystkiego u konkretnego sprzedawcy. Wychodzi zwykle taniej.

Snaco90

Posty: 26

 
Zwróć uwagę na jakość materiału. Jeżeli ubrania sportowe z nadrukiem będą przez ciebie używane w zawodach to najlepiej wybrać takie z membraną, lekkie, przylegające do ciała, oddychające. Kiedyś ze znajomymi w klubie biegacza zamówiliśmy lipne koszulki i poocierała się nam klatka, przy długim dystansie.

Cronxxx

Posty: 42

 
Przetestuj kilka firm i poproś o próbki lub darmowy projekt graficzny. Najczęściej jest wliczony w cenę.

Ukilo00

Posty: 30

 
U mnie w pracy jest mini klub sportowy. Często jeździmy grać z innymi drużynami na hali w siatkówkę. Opracowaliśmy graficznie stroje, które wyróżniają też wizualnie firmę z otoczenia. Takie zawody amatorskie to całkiem niezła forma nowoczesnego marketingu.

CoRyn

Posty: 16

 
Składaj większe zamówienia na nadruki. Wyjdzie znacznie taniej. Świetnie wyglądają herby. Nie rzucają się mocno w oczy, ale jednak identyfikują z otoczenia.

Piotrek.P

Posty: 34

 
Weź pod uwagę efanshop.com. Robią projekty graficzne gadżetów kibicowskich za darmo. U mnie w klubie sportowym ta oferta się sprawdza. Mają rabaty dla stałych klientów. Wszystko w jednym miejscu, dobrze opisane usługi, szybki kontakt.

JaMuTo34

Posty: 20