Projektowanie odzieży casual - poszukuję !!

Projektowanie odzieży casual - poszukuję !!

Dzień dobry. Mam pilną prośbę. Jeżeli znacie kogoś godnego polecenia lub sami się zajmujecie projektowaniem ubiorów, chętnie skorzystam :) Dajcie znać, z góry dziękuję.

Julian

Posty: 9

 
Jak widać nie da się samemu. Od kreacji marki trzeba mieć specjalistę. Teraz większość osób, które zawodowo zajmują się projektowaniem kolekcji ubiorów, zajmują się też marketingiem.

Klarka34

Posty: 22

 
Proszę ile można zdziałać, jak ma się specjalistyczne wsparcie. Mnie też chyba taka usługa jak projektowanie odzieży casual by się przydała. Nie do końca wszystko potrafię :)

Januszek

Posty: 17

 
Fajna sprawa, mnie akurat przydałaby się oferta projektowanie odzieży denim. Być może skorzystam z propozycji, bo widać, że jest profesjonalnie. Z góry dziękuję.

wigry00

Posty: 11

 
Miałam chęć wdrożyć odzież sportową. Ale zabrakło mi pomysłu, tu jednakże troszkę trzeba wiedzieć na temat. Skorzystałam z usług pani Joanny, zajęła się dla mnie projektowaniem odzieży active i finalnie wyszło niezmiernie ok. Polecam jej usługi, to naprawdę niezmiernie konkretna i znająca się na rzeczy osoba.

grax1

Posty: 23

 
To adres do zaufanej osoby. Robi najlepsze stylizacje w Łodzi http://www.projectfashionlab.pl. Ogólnie zajmuje się również marketingiem modowym, więc jest konkretnie i kompleksowo. Mnie bardzo pomogła więc polecam oferowane przez nią usługi.

Marioleczka

Posty: 10

 
Super pomysł takie projektowanie ubiorów, ale w moim wypadku jak na razie to chyba za droga usługa. Wiadomo, że lepiej jest mieć sprawdzone pomysły od fachowca :) ale wiadomo, że nie do końca każdego jest stać na takie usługi i „orze jak może” :) Jak będę miała większy budżet to na pewno skorzystam, nawet z czystej ciekawości.

Pyszności2

Posty: 35