Bielizna wyszczuplajaca

Bielizna wyszczuplajaca

Dobry producent bielizny wyszczuplającej jest mi potrzebny. Kogo polecicie, a jakiej bielizny lepiej nie kupować? Często w marketach widzę, że leżą takie rajstopy czy body, ale jakoś nigdy nie mam przekonania do takich rzeczy z dużych hipermarketów.

matek562

Posty: 4

 
Poprawiło się na pewno jeśli chodzi o jakość sprzedawanej bielizny korygującej. Jeszcze te kilka lat temu to żeby coś profesjonalnego i wygodnego dostać to trzeba było zapłacić jak za złoto. Teraz jest większa konkurencja, można przebierać w producentach także automatycznie cenowo wygląda to dużo lepiej.

DobraReklama

Posty: 8

 
Ja powiem tak, ze swojego doświadczenia – bielizna wyszczuplająca jest fajna i faktycznie pomocna, ale też nie można przesadzać z jej używaniem. Chodzenia każdego dnia po wiele godzin to ja bym raczej polecała. Raczej jest to rozwiązanie na specjalne okazje, na kilka godzin raz na jakiś czas.

wiesław11

Posty: 13

 
Zawsze myślałam, że taka bielizna nie będzie mnie dotyczyć, ale po ciąży ciało mi się mocno zmieniło na minus i sama się za takim body, czy majtkami rozglądam. Skoro można i są takie możliwości, to czemu nie skorzystać?

mamarek

Posty: 23

 
Zastanawiam się nad bielizną która by mocniej mi brzuch ścisnęła bo tak to się wszystko wylewa i żadnej ze swoich ulubionych bluzek nie mogę założyć, nie mówiąc już o jakiejś garsonce i tak dalej. Ale trochę się boję, że taki ścisk będzie bolał.

Dumer566

Posty: 26

 
No ogólnie ja jestem za tym, żeby taką bieliznę korygującą nosić, ale są często w takich ubraniach dwa główne problemy. Albo uciska za lekko i nie ma tego efektu zmniejszenia obwodu, albo uciska za mocno i po kilku godzinach chodzenia w czymś takim potrafi brzuch boleć.

Acclaim

Posty: 17

 
Rozglądam się za gorsetem do sukni ślubnej i internetowo to ciężko będzie coś dobrać a w sklepach stacjonarnych u mnie w mieście to praktycznie nie mają takich rzeczy. No i jest problem. Udało się wam zamówić gorset online tak żeby faktycznie dobrze leżał, nie podwijał się i odpowiednio ścisnął?

Kitas

Posty: 11

 
Dużo jest różnych marek które bielizną wyszczuplającą robią. Kiedyś to może jakieś pojedyncze firmy się tym zajmowały. Ja noszę bieliznę Orirose, mam jeden ich gorset i parę rajstop. Wysoka jakość materiału, ale w dość przystępnej jak na taką bieliznę cenę. Co do sklepów gdzie ich rzeczy mają to na pewno na orirose.pl jest dość urozmaicony wybór i duża rozmiarówka.

urszulka

Posty: 13

 
Można kupić w miarę tanio dobrej jakości bieliznę modelującą, ale trzeba jednak trochę się naszukać i trochę produktów porównać i przetestować. Na pewno stopnie ucisku są ważne, to musi być dobrane optymalnie pod dany obwód – nie za dużo i nie za mało a w sam raz.

SkinNer7

Posty: 27