W jakim sklepie kupię tanie buty ?

W jakim sklepie kupię tanie buty ?

Ile w waszej opinii trzeba wydać na buty aby mówić o ich dobrej jakości? Czy są tanie buty, które pod względem wykonanie nie odbiegają od tych markowych?

jumju

Posty: 6

 
Mimo, że sama nie kupuję tanich butów to moim zdaniem niczego im nie brakuje. Jeżeli więc nie zależy Ci na rozpoznawalnym logo a na jakości produktu to są one jak najbardziej warte polecenia. Przynajmniej w ich przypadku nie przepłacisz za samo logo.

verosss

Posty: 16

 
Zdecydowanie polecam Ci kupowanie tanich butów. Z doświadczenia wiem, że często te markowe są mniej trwałe od tańszych. Dlatego uważam, że kupowanie drogich butów to jedynie przepłacanie za markę i zdecydowanie Ci to odradzam. Moim zdaniem tanie buty są dla każdego w zupełności wystarczające.

Krzysio

Posty: 16

 
Eleganckie buty wcale nie muszą być bardzo drogie. Sama kupuję jedynie te tanie i bardzo często słyszałam, że mam naprawdę ładne buty. Moim zdaniem więc nie powinaś zwracać uwagi na to czy na butach znajduje się logo znanego projektanta tylko wybierać te buty, które naprawdę Ci się podobają i z których będziesz naprawdę zadowolona. Taki wybór z pewnością będzie w pełni trafiona a Ty nie będziesz zawiedziona butami.

beata77

Posty: 15

 
Posiadanie sporej ilości butów to z pewnością spory wydatek. Powinnaś jednakże zainteresować się ofertą sklepów, które proponują tanie obuwie. Kupienie ogromnej ilości tanich butów jest dużo rozsądniejszym wyjściem niż powolne zbieranie pieniędzy na kolejne pary markowych.

Black_Riot

Posty: 12

 
Tanie buty warto moim zdaniem kupować tylko w sytuacji gdy nie zależy Ci na rozpoznawalnym logo. W takiej sytuacji tanie buty to rzeczywiście idealne rozwiązanie dzięki któremu zaoszczędzisz.

Strzała

Posty: 17

 
Jeżeli zależy Ci na jakości butów to wcale nie jest powiedziane, że musisz zdecydować się na te od drogich projektantów. Buty tańsze bardzo często są wykonane znacznie bardziej solidnie i służą przez dłuższy czas.

wiesław11

Posty: 13

 
Podczas głoszenia swoich opinii kierujesz się w głównej mierze mitami. Tanie buty wcale nie muszą być niewygodne ani szybko się rozpadać. To czy but będzie wygodny zależy przede wszystkim od tego jak jest wykonany podobnie jak kwestia tego jak szybko się rozpadnie. Zatem najlepiej przyjrzeć się butowi samemu i dopiero wówczas wybrać ten właściwy.

Drańtego

Posty: 31

 
Już od niesłychanie długiego czasu tanie buty kupuję w sklepie: http://www.lamai.pl i muszę przyznać, że są to rzeczywiście niesłychanie solidne produkty, które z ręką na sercu mogę Ci polecić. Moim zdaniem jak najbardziej należałoby je zakupić.

namok

Posty: 14

 
Coraz częściej z tego co wiem tanie buty w niczym nie ustępują jeżeli chodzi o jakość tym od znanych projektantów. Uważam więc, iż dopłacanie do markowych butów to wyrzucanie pieniędzy.

Klakier

Posty: 20