szkolenia dla stylistów, gdzie znajdę ?

szkolenia dla stylistów, gdzie znajdę ?

Chce przejść prawdziwą metamorfozę jak w telewizji, ale nie wiem gdzie znajduje taką profesjonalna stylistkę?

Gumer45

Posty: 3

 
Odkąd pamiętam bałam się jasnych barw, natomiast jak poszłam na analizę kolorystyczną i zaczęłam przymierzać te śliczne kolory to byłam w szoku. Nagle okazało się, iż ta szarość i czerń nigdy nie była dla mnie. Teraz czuje się o sporo lepiej. Jestem o sporo niezwyklej szczęśliwa.

czdeRRR

Posty: 5

 
U nas firmie robili sesję zdjęciową i każdemu pomagała stylistka. Rzeczywiście potrafi ubrać ludzi o wiele lepiej. To ważne na takich zdjęciach. To była jakaś reklama dla firmy, dlatego jakość miała znaczenie. Sami nigdy by sobie z tym nie poradzili gdyby nie pomoc najlepszej stylistki w całym mieście. Polecam.

Lupusx 

Posty: 5

 
Bez problemów konsultacje wziernikowe można odbyć ze stylistką i przeprowadzi również sesje zdjęciowe https://kamilapiwowarska.pl/oferta-biznesowa/. To osoba z ogromny zaangażowaniem i doświadczeniem. Mnie się bardzo podobała.

edziu

Posty: 4

 
Dzisiaj są super czasu, bo może korzystać z pomocy stylisty modowego, który naprawdę się na tym zna. Nie dla każdej z nas cena ma znaczenie. Dla mnie liczy się efekt, z którego mam być bardzo zadowolona i wtedy jest dobrze.

Michaś

Posty: 3

 
Nie miałam nigdy okazji być u kogoś takiego, niemniej jednak w programach wygląda to dość ciekawie. Nie każdy z nas jest ekspertem od mody, zatem taka osoba się bardzo przydaje do pomocy.

Grabow12

Posty: 8

 
Byłam na szkoleniu dla pracowników salonu odzieżowego i naprawdę wiele się dowiedziałam. Teraz mogę doradzać swoim klientkom. Widać, że są bardziej zadowolone. Opłaca się być profesjonalnym w tym, co robimy, bo wtedy inni naszą pracę o wiele bardziej doceniają.

Pip3333

Posty: 23

 
Mnie najbardziej podobały się zakupy ze stylistką, bo widać, że ma do tego głowę. Zasadniczo w ogóle lubię zakupy, ale pod okiem specjalistki to było naprawdę super. Całkowicie zmieniła się moja garderoba. Teraz mam więcej kolorowych rzeczy. Człowiek ciągle maskuje swoje niedoskonałości, ale to nie ma sensu.

Gucio

Posty: 10

 
Nie miałam nigdy okazji być u kogoś takiego, ale w programach wygląda to dość ciekawie. Nie każdy z nas jest ekspertem od mody, dlatego taka osoba się bardzo przydaje do pomocy.

namok

Posty: 18

 
Oglądam tyle programów w telewizji, iż sama sobie mogą z tym poradzić. Efekt jak dla mnie bardzo dobry. Oszczędzam tym samym mnóstwo pieniędzy. Nic nie ma za darmo no i jeszcze trzeba mieć czas na to żeby biegać ze stylistką po sklepach. Nie mam do tego głowy.

NERO45

Posty: 29