sklepy z modą damską

sklepy z modą damską

Kojarzycie sklepy z modą damską w Poznaniu które specjalizują się w sukniach? Sukni potrzebuję nietypowej bo na występ. Totalnie nic mi nie pasuje z tego co udało mi się wypatrzeć w zwykłych sklepach...wszędzie mam wrażenie że te sukienki są zaprojektowane i zrobione na jedno i to samo kopyto.

Lupusx

Posty: 6

 
Sama jestem w kropce bo muszę sobie znaleźć kieckę na wesele siostry a na mnie niestety większość tego co jest w sklepach zwyczajnie nie pasuje...

Hihi_WWW

Posty: 11

 
W sukienkach chodzę bardzo rzadko, można powiedzieć że zakładam głównie na specjalne okazje, jakieś wyjścia np. do teatru, wesela i tak dalej. Jeśli chodzi o wyposażenie mojej szafy w sukienki to też szału nie ma, ale klasyczna mała czarna jak najbardziej być musi:)

mniszek56

Posty: 11

 
Wiele kobiet które znam boi się zamawiać suknię szytą na miarę ze względu na koszty, ale właśnie cały myk polega na tym, że to wcale nie muszą być kosztowne rzeczy. Niektóre moje koleżanki były ostatnio w ciężkim szoku jak im powiedziałam ile zapłaciłam za suknię balową na sylwestra właśnie zrobioną na miare.

Kasienka

Posty: 20

 
Polecę sklep Isel Onir (mają swoje fb: facebook.com/IselOnir-875955792589761) Zakochałam się w ich sukniach od pierwszego wejrzenia – można tak chyba powiedzieć :) Niesamowita estetyka, egzotyczne materiały, które właścicielka sprowadza nawet z Dubaju. I wbrew pozorom mimo że materiały są totalnie nie z tej ziemi to piekną suknię balową można u nich kupić wyjątkowo okazyjnie. Sama nawet ostatnio zagadałam do właścicielki że powinna takie cuda sprzedawać dwa razy drożej tak jak robią to w innych sklepach.

NanoPIK

Posty: 10

 
Prawda jest taka że jeśli chce się znaleźć elegancją dystyngowaną kreację to trzeba szukać w salonach mody, ewentualnie zlecać szycie na miarę. W dużych sieciach te ubrania zazwyczaj wyglądają po prostu fatalnie.

Śmieszek

Posty: 26

 
Suknie teraz szyją bardzo różne, to już nie te czasy co kiedyś że trzeba było za granicą kupować takie kreacje bo w Polsce niczego w sklepach nie było. Ewentualnie szyło się samemu. Pamiętam te czasy. Chyba już jestem stara ;>

grzes3345

Posty: 13

 
Przepadam za sukienkami, a zwłaszcza za sukniami balowymi, kreacjami bardziej wieczorowymi. Dopiero wtedy się czuję naprawdę jak kobieta, a jeszcze dobrze dobrane dodatki, biżuteria, dobre perfumy i już w ogóle mogę czuć się damą.

syrena88

Posty: 12

 
Nie ma czegoś takiego jak sylwetka która nie nadaje się do noszenia sukienek. Wszystko jest kwestią odpowiedniego dopasowania. A mam dużo koleżanek które twierdzą że nie noszą sukienek bo nie mają odpowiednio dobrej linii.

pawel253

Posty: 5