Czy jest jakiś dobry sklep z damskimi torebkami ?

Czy jest jakiś dobry sklep z damskimi torebkami ?

Jakie polecacie damskie torebki z klasą, oczywiście skórzane. Jak macie opinię o nucelle? Polecacie jakiś sklep? Czekam i dziękuję.

Boss

Posty: 5

 
Wszystkim kobietom, a właściwie im potrzebom odnośnie damskiej torebki skórzanej, która potrafi budzić zazdrość :) polecam nucelle i ofertę tego sklepu http://stylowydodatek.pl/823-torebki. Powiem krótko po prostu luksus, wygoda i niesłychanie znaczny wybór.

eluśrrr

Posty: 10

 
No jakże mogłoby być w przeciwnym razie, żeby damska torebka była stylowa, z klasą koniecznie musi być skórzana. W nucelle gustuję od niedawna, natomiast już kilka pozycji mam. Teraz zastanawiam się nad czymś na wiosnę. Mają znaczny wybór, więc może być trudno ;)

Black_Riot

Posty: 14

 
Już dawno przestałam kupować damskie torebki w niskiej cenie, skórzana to jednak gwarancja jakości. A jeśli chodzi o nucelle też mogę wyrazić swój zachwyt. Niekoniecznie musi być drogo, znalazłam świetną stronkę z kuponami rabatowymi i wychodzi naprawdę bardzo ok cena. Zresztą robią też w sklepach promocje.

Ciapek

Posty: 16

 
W każdym sklepie z galanterią znajdziesz damska torebkę skórzaną, ale jak mowa o jakości, to już nie każdą można uznać za godną zakupu. Ja nie gustuję w mega promocjach, kupiłam nucelle i jestem bardzo zadowolona. Wolałam na ten sezon wybrać coś naprawdę z klasą, co będę mogła mieć przez lata.

namok

Posty: 9

 
W każdym sklepie z galanterią odszukasz damska torebkę skórzaną, natomiast jak mowa o jakości, to już nie każdą można uznać za godną kupna. Ja nie gustuję w mega promocjach, zakupiłam nucelle i jestem niesłychanie zadowolona. Wolałam na ten sezon wybrać coś rzeczywiście z klasą, co będę mogła mieć poprzez lata.

Kremussi

Posty: 32