wanny spa, jaki sklep ?

wanny spa, jaki sklep ?

Konieczne mi akcesoria do sauny i szukam sklepu, który byłby w stanie mi to wszystko zaproponować? Piece, kamienie i tym podobne. Znacie namiary na jakiś wykwalifikowany sklep?

inhuman

Posty: 1

 
Można odnaleźć wanny spa w sklepie https://well-spa.pl/13-wanny-spa. Oni są niezwykle dobrze przygotowani. Sprzedają gotowe sauny, niemniej jednak można również zamówić coś na wymiar.

frotka90

Posty: 5

 
Uwielbiam swoją wannę spa z wieloma dyszami. Człowiek, jeżeli jest niezmiernie zmęczony to wchodzi sobie do wanny i zapomina o wszystkim. Kocham to urządzenie. Było kosztowne, niemniej jednak faktycznie należałoby było inwestować w nie. Jeżeli ktoś ma pieniądze i ma miejsce na wannę to nie ma się, co zastanawiać tylko trzeba szybko kupować.

Szaumaa

Posty: 34

 
Nie mam miejsca na saunę zarówno korzystam tylko z publicznych. Chciałbym mieć jak w Skandynawii gdzie każdy w domu ma saunę, natomiast na razie to tylko marzenia.

Intro_69

Posty: 4

 
Uwielbiam swoją wannę spa z wieloma dyszami. Człowiek, jeśli jest bardzo zmęczony to wchodzi sobie do wanny i zapomina o wszystkim. Kocham to urządzenie. Było drogie, ale naprawdę warto było inwestować w nie. Jeśli ktoś ma pieniądze i ma miejsce na wannę to nie ma się, co zastanawiać tylko trzeba szybko kupować.

bruklin187

Posty: 5

 
Mam saunę na wymiar, którą wykonała profesjonalna firma. Podoba mi się, bo spełnia wszystkie moje oczekiwania. Właśnie na czymś takim mi bardzo zależało.

wisła22

Posty: 9

 
Nie za niezwykle lubię sauny. Wiem, iż to zdrowe, natomiast w takiej temperaturze i wilgoci nie czuje się najlepiej, zatem nie montowałbym sobie tego. Już wolę mieć wannę spa w domu. Tutaj mogę sobie leżeć i leżeć i nigdy nie czuje się źle.

Malinka Moja

Posty: 15

 
Bez kłopotów można zamówić sauny w sklepie internetowym. Oferta jest niezmiernie dobrze przygotowana. Każdy bez kłopotów znajdzie i gotowe sauny i akcesoria do jej zrobienia samodzielnie. Należałoby sobie to sprawdzić.

hyzio

Posty: 15

 
Zamawiałem saunę na wymiar i firma wszystko mi przygotowała. Według mnie to był dobry zakup. Miałem spore wymagania, ale dali sobie z nimi radę. Widać, że w takiej firmie pracują osoby o dużym doświadczeniu, dlatego spełniają wszystkie zachcianki klienta. Oczywiście zachcianki kosztują, ale dla mnie nie ma to większego znaczenia.

Babeczka

Posty: 3

 
Zamawiałem saunę na wymiar i firma wszystko mi przygotowała. Według mnie to był dobry zakup. Miałem wielkie żądania, ale dali sobie z nimi radę. Widać, iż w takiej firmie pracują osoby o dużym doświadczeniu, wobec tego spełniają wszystkie zachcianki klienta. Nie ulega wątpliwości zachcianki kosztują, ale dla mnie nie ma to większego znaczenia.

Haze89

Posty: 12