okna tychy, szukam !

okna tychy, szukam !

Poszukuje oferty z oknami z Tych. Jeśli wiecie, która firma ma plastikowe okna, które mnóstwo nie kosztują, a jednocześnie są wykonane z najlepszych materiałów to dajcie mi znać.

Wariat

Posty: 1

 
Montowałem rolety zewnętrzne z Tych i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Firma ma rolety różnego typu. Można wybrać inne systemy, dlatego trzeba to zbadać, aby się przekonać, który model jest dla nas stosowny. Roleta zewnętrzne to zabezpieczenie poprzez złodziejami i warto ją mieć.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Testowałem inne rozwiązania, lecz jak dla mnie oferty z roletami dzień noc z Tych to coś, co należałoby wybrać. Niskie ceny, lecz i wysoka, jakość wykonania to propozycja dla nas.

Black_Riot 

Posty: 4

 
Miałem na miary na firmę, jaka ma w Katowicach rolety, natomiast nie mogę obecnie tego znaleźć, mieli wszystkie rodzaje rolet, zatem dopasowanie czegoś dla siebie nie sprawiało żadnych problemów. Ceny też były niskie.

figo

Posty: 5

 
Odszukałem oferty z oknami z Katowic na stronie https://www.atol.net.pl/pl/oferta/9,okna.html. Nie zagłębiałem się za mocno w te oferty, lecz na pierwszy rzut oka wyglądają faktycznie niezmiernie dobrze. Zerknijcie sami i oceńcie jak to wygląda?

propek1

Posty: 7

 
Zamówiłem plastikowe okna z Katowic i firma wszystko dla mnie wykonała. Oczywiście były to okna z montażem, bo nie mam zamiaru tego robić sam. Na tym trzeba się znać i trzeba mieć na to czas. Wolę dopłacić i mieć kompletną usługę. Tym bardziej, że tak naprawdę wcale to nie kosztowało tak dużo jak niektórym się mogło to wydawać.

Miluśkooo2

Posty: 16