depilacja laserowa gdańsk ??

depilacja laserowa gdańsk ??

Iść na profesjonalny laser czy może sobie kupić jedno z tych reklamowanych urządzeń? Nie wiem sama, co mam wybrać.

Miki

Posty: 1

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, lecz bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i stosownie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może obecnie jest inaczej? Nie wiem.

derbuś56

Posty: 18

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, ale bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i właściwie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dzisiaj jest inaczej? Nie wiem.

Poznaniaczek2

Posty: 12

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest sporo, wobec tego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

TomekK

Posty: 10

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bowiem różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

Gosienka54

Posty: 14

 
Korzystałam już kilka raz z depilacji laserowej w gdańsku. Zabieg bezbolesny i szybki. Według mnie pożądane byłoby było wydać na niego pieniądze, bowiem są z tego super efekty.

Julian

Posty: 6

 
Miałam lekki wąsik i niestety każdego dnia wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, że poszłam na taki zabieg laserem, albowiem mam kłopot rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym bardziej, że musiałam tam być kilka razy, natomiast komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

Pondz45

Posty: 4

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że naprawdę robią to fachowo.

eGall

Posty: 23

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała fachowców ze znieczuleniem, wobec tego, mimo że miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, albowiem normalnie to jest mało przyjemne uczucie.

przemek55

Posty: 3