dobry hosting

dobry hosting

Gdzie mają w ofercie korzystne pakiety hostingowe na 6gb? Z transferem, kontami, domenami itp bez limitu...oczywiście. Jeśli ktoś coś wie, to prosiłbym o odpowiedź. Pozdrawiam.

Kitas

Posty: 19

 
Ciekawe pakiety hostingowe mają na portalu securityhost.pl. Mam ich ten największy na dwa lata od razu wziąłem to wyszło taniej. Serwery mają w Polsce, do tego jest dobrze prowadzony BOK, także w razie jakichkolwiek sytuacji awaryjnych to można liczyć na szybką obsługę.

LiOx

Posty: 18

 
Z tego co widzę to już większość ofert uwzględnia konta, bazy, transfer itp bez limitów. Wykupuje się pakiet i wszystko inne jest zagwarantowane już w tej cenie.

hihiotek

Posty: 15

 
Teraz to hosting można sobie wyjątkowo tanio zamówić. Dużo jest ofert, w tym sporo promocji. Konkurencja ogromna, więc dobre warunki z punktu widzenia klientów.

marcinmg

Posty: 26

 
Warto sobie oblukać promocje w firmach, często można trafić na naprawdę fajne oferty. Czasami warto trochę wyczekać, aż się jakieś fajne promo pojawi. Pozdrawiam!

cinto

Posty: 18

 
Rynek jest dobrze zaopatrzony w branży hostingowej, jest na pewno z czego wybierać teraz. Patrz gdzie mają serwery, to na pewno ważna rzecz. No i dokładnie czytaj co zawiera pakiet, a co jest dodatkowo płatne.

NERO45

Posty: 29

 
Kiedyś miałem bardzo dobrze zrealizowany hosting, ale zwinąłem działalność i już mi nie była taka usługa potrzebna. Ciekawe w sumie jak tam teraz wygląda sytuacja, czy jeszcze funkcjonują.

Damiano

Posty: 16

 
Jakiś czas temu kolega opowiadał o swoim hoście, ponoć ma dobrą obsługę. Ale jak ta firma się nazywała co mu to ogarnia to już nie pamiętam. Napiszę do niego ja FB, jak odpisze to dam znać.

Stylizacja111

Posty: 42