tanie domeny

tanie domeny

Elo, potrzebuję sprawdzonego hostingu z nieograniczonym transferem i z przystępnymi cenami. Co byście mogli polecić, ale tak z ręką na sercu. Z góry dzięki za info!

daro77

Posty: 11

 
Nikt Cię do wyboru firmy hostingowej nie zmusza, ale ilość wejść na Twoją stronę na pewno zmusza Cię do wejścia na stabilne serwery. Oprócz ceny dużym plusem powyższej oferty jest jej bogactwo. Naprawdę masz z czego wybierać.

Klarka34

Posty: 17

 
Jakoś nie mam przekonania do VPSów, ale mimo wszystko ta cena powinna być dla Ciebie decydującym czynnikiem. Bardzo ważnym jest stały dostęp do serwerów, a tutaj masz go umownie zagwarantowany, więc to duży plus tej firmy.

Abaddon616

Posty: 27

 
Skoro mówisz, że masz duży ruch, to koniecznie musisz zmienić hosting. Tutaj polecam Ci konkretną firmę, naprawdę sprawdzoną: www.microhost.pl Bardzo tanio, a do tego oferta zawiera domeny polskie i zagraniczne.

21gregorek

Posty: 15

 
Jakoś nie ufam serwerom w chmurze. Być może jestem zbyt konserwatywny, ale pozostała oferta jest bardzo korzystna. W tej cenie na rynku nie znajdziesz nic lepszego, a znajdziesz na pewno wiele gorszych propozycji.

codePerformance

Posty: 14

 
Pokaż mi swój serwer a powiem Ci kim jesteś Powyższa oferta rzeczywiście daje Ci stabilizację, bo masz cały czas dostęp do serwerów. Często firmy hostingowe nie dopuszczają klienta do serwerów żeby ukryć ich wady. Tutaj masz pełną transparentność, więc to mówi samo za siebie.

Grabow12

Posty: 23

 
Dziwię się, że przy takiej liczbie odwiedzin jeszcze nie zmieniłeś serwerów. Ta oferta rzeczywiście jest korzystna. Ceny bardzo przystępne.

namok

Posty: 14

 
Największą wadą tej oferty jest to, że ona praktycznie nie ma wad :D Tutaj gdzieś musi być haczyk A tak całkiem serio, to powiem Ci, że powinieneś skorzystać z tych propozycji. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz.

Anno Domini

Posty: 18

 
Nie korzystałem do tej pory z VPSów, ale słyszałem zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Być może rzucę banałem, ale wszystko zależy od firmy hostingowej. Cena jest jednak bardzo kusząca.

audi25

Posty: 4