jakość powietrza a bieganie, znacie ?

jakość powietrza a bieganie, znacie ?

Od pewnego czasu staram się systematycznie biegać. Czy wiecie może, czy jakość powietrza wpływa bardzo na bieganie?

Rico

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, które uprawiają sport. Można na niej znaleźć również inne kalkulatory, a także ważne informacje na temat biegania.

Klinik56

Posty: 17

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza niesłychanie wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

pawel253

Posty: 17

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Należałoby wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

1977catophoby

Posty: 25

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

anna43

Posty: 10

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Różyczka

Posty: 6

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas olbrzymiego smogu dużo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

Olekk

Posty: 11

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Gruamer

Posty: 2