szkolenia dla firm mazury

szkolenia dla firm mazury

Mam pytanie o pobyt integracyjno-szkoleniowy na Mazurach i przykładową agendę. Jak to wszystko w ogóle wygląda, jak się zabrać za organizację, u kogo skorzystać z usług. Wszystkie podpowiedzi są bardzo mile widziane.

R1P

Posty: 14

 
U mnie w firmie praktycznie zawsze jeździmy na regaty, gdzie każdy nosi firmowe czapeczki, koszulki, wszędzie są loga marki. Moim zdaniem spoko opcja, bo się w kosztach zwraca i nie ma takiego spięcia. Luźniejsza atmosfera się robi.

Hardkorowy Koksu

Posty: 32

 
Rejsy po Wielkich Jeziorach Mazurskich są przepiękne, ewentualnie regaty żeglarskie (spora dawka emocji), kajakarstwo, biwakowanie, ogniska. Na Mazurach jest co robić, a na pewno oferta cenowo przedstawia się korzystnie.

Zeetttt2

Posty: 19

 
Zazwyczaj jest tak, że im więcej osób, tym niższe koszty imprezy integracyjnej, dlatego warto zachęcać pracowników do współpracy ;)

Marysia

Posty: 25

 
Fajnie jest połączyć rywalizację z lżejszym wypoczynkiem. U mnie po imprezach integracyjnych zawsze są przemieszenia na stanowiskach i sporo awansów, więc warto się od czasu do czasu wykazać moim zdaniem. Byliśmy raz na Mazurach, raz w górach i przyznam, że sporty wodne znacznie ciekawsze, głównie latem. Teraz w modzie regaty żeglarskie, więc korzystaj :)

Krzysio

Posty: 30

 
Lepiej zobacz, co pracownicy myślą o takiej formie integracji. Czasami jest duże zniechęcenie. Jeżeli już wynajmiesz jakąś firmę niech jej pracownicy przekonają twój zespół do atrakcji. Uwierz, że to działa.

Śmieszek

Posty: 26

 
U mnie od dwóch lat firma organizuje imprezy integracyjne na Mazurach i nikt się nie zwolnił, chociaż u konkurencji często są lepsze stawki. Zespół się jednak zgrał, a w pracy jest perfekcyjna atmosfera.

midnajt

Posty: 40