royalty free, poszukuję!

royalty free, poszukuję!

Czy znacie może jakieś banki fotografii, jakie zawierają fotografie ze zlotów żaglowców? Poszukuję przede wszystkim takich miejsc, gdzie fotografie są dostępne na licencji royalty free.

Rico

Posty: 4

 
Z tego co mi wiadomo to najlepsze banki zdjęć ze zlotów żaglowców są dostępne na stronach związanych ze zlotami. To właśnie w takich miejscach można pozyskać naprawdę doskonale wyglądające fotografie. Polecam Ci więc poszukanie na różnego rodzaju serwisach zdjęć, które pozwolą na dokładne zapoznanie się z konkretnym wydarzeniem i które będą prezentowały się doskonale.

komspid03

Posty: 23

 
Moim zdaniem najlepsza wiedza na temat operacji Żagle Gdyni 2014 dostępna jest w sieci. To właśnie tam wydarzenie jest opisane bardzo dokładnie i można zapoznać się z nim we wszystkich szczegółach co będzie odpowiednie.

grzes3345

Posty: 12

 
Jeżeli chcesz zapoznać się ze zdjęciami z operacji Żagle Gdyni 2014 to można takowe znaleźć na stronie: http://www.stockpressphoto.eu/tall-ships/operation-gdynia-sails. Sam przeglądałem zdjęcia i muszę przyznać, że są one naprawdę rewelacyjnie i warto wybrać samą platformę.

labuh

Posty: 6

 
Jestem osobiście zdania, iż operacja Żagle Gdyni była naprawdę rewelacyjnym wydarzeniem, które dla wszystkich osób zaoferowało naprawdę wiele. Uważam, iż należałoby było wybrać się na tego typu wydarzenie, ponieważ można było na nim naprawdę niesłychanie miło spędzić swój czas i podziwiać wiele wyjątkowych żaglowców, które prezentowały się wyśmienicie.

Hihi_WWW

Posty: 9

 
Jeżeli szukasz zdjęć na licencji royalty free to na stronach internetowych powiązanych ze zlotami żaglowców powinieneś takowe zdjęcia znaleźć. Można na stronach znaleźć naprawdę wiele wartościowych informacji na temat zlotów oraz zdjęć wykonanych z nich. Gdybym był w twojej sytuacji to zdecydowanie poszukałbym samych zdjęć w internecie.

edyta123

Posty: 13