Serwis jachtów motorowych w Gdańsku - dobra firma?

Serwis jachtów motorowych w Gdańsku - dobra firma?

Cześć, co myślicie o ofercie Aqua Line Service w zakresie wynajęcia jachtów. Czy faktycznie oferta jest godna uwagi na wakacje? Chciałbym zorganizować się ze znajomymi.

Proszę was o merytoryczne komentarze na temat tej działalności.

PROSZEK8

Posty: 14

 
Uważaj na termin rezerwacji. Zaliczki są dość duże, a w razie wpadki raczej ich nie odzyskasz.

Rrealg

Posty: 35

 
Pamiętaj, żeby zamówić do jachtu catering. Mam wrażenie, że sporty wodne mocno pobudzają głód :)

Pięknaaa12

Posty: 21

 
Dla grup są zawsze zniżki. Firmy też mają preferencyjne warunki wynajęcia jachtów. Większość takich działalności chętnie zejdzie z ceny, aby dodatkowo się zareklamować w świecie biznesu.

Intro_69

Posty: 18

 
Fajne jest połączenie rejsu turystycznego ze szkoleniem obsługi jachtu motorowego. Przynajmniej człowiek się czegoś nauczy :)

eGall

Posty: 24

 
Obsługa jachtu to jedna z najlepszych form integracji. Ludzie muszą poradzić sobie na dość małej przestrzeni. Akurat w mojej firmie takie zabawy się mocno sprawdziły. Poza tym grupowe wynajęcie jachtu kosztuje zazwyczaj śmieszne pieniądze. Wystarczy poszukać czarteru z opcją negocjacji cen, lekko poza sezonem.

090913123

Posty: 23

 
Zazwyczaj nie ma problemu, aby firma wynajmująca jacht dowiozła go w dowolne miejsce. To znacznie rozszerza potencjał tych usług.

Kitas

Posty: 23

 
Mi łódź pomogli kupić w Aqua Line Service i jednocześnie udostępnili miejsce w porcie.

Mają jeden z najlepszych serwisów w Polsce. Do tego nie ma problemu, aby zajęli się wszystkimi formalnościami zakupowymi, transportem, ekspertyzami technicznymi. Trochę kosztują, ale się opłaca w niezawodności łodzi. Polecam kontakt. Każdy skiper ma tam ogromne doświadczenie.

BigM92

Posty: 20

 
Mi się najbardziej czarter jachtów podobał nad morzem, chociaż i Mazury jakością nie odstają, aż tak bardzo, chociaż trochę mniej tam krajobrazów.

Rysiek_99

Posty: 35