Woblery rękodzieła, znacie jakiś sklep?

Woblery rękodzieła, znacie jakiś sklep?

Znacie dobry sklep z woblerami rękodziełami. Chodzi mi głównie o sensowne ceny i markę. Dzięki.

dziobuś

Posty: 17

 
Woblery rękodzieła dobrej marki się cenią. Ich skuteczność jest dużo lepsza od tych seryjnie produkowanych. Osobiście łowię na swoich hand made, ale wzorowałem się na produktach znanych osobistości.

gregcie@

Posty: 19

 
Szukaj sklepu wędkarskiego, w którym będziesz mógł dobrze się doradzić, skoro dopiero zaczynasz. Musisz mieć sprzęt dla początkujących, z innym nie ruszysz.

Cronxxx

Posty: 42

 
Prezenty dla zapalonego wędkarza to spore ryzyko. Jak ktoś łowi na woblery to ma ich chyba pod dostatkiem?

Ja bym postawił na stołeczek rybacki:)

KKkurol

Posty: 31

 
A w jakiej dzielnicy chodzi ci o sklep wędkarski w Warszawie? Jest ich trochę. Nie każdy ma stronkę, trzeba przyznać. I nie w każdym uzyskasz fachową poradę. Zdążyłem już przez to przejść i mam doświadczenie.

Sweeperx

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o sklep wędkarski w Warszawie to jest kilka godnych polecenia. Tym bardziej, że nie mają wygórowanych cen, wciąż są jakieś nowości. Jest w nich spory asortyment z odzieży, akcesoria itp. Skontaktuj się ze mną na pw. Udzielę ci bliższych informacji.

Czekam.

Malinka Moja

Posty: 21

 
Witam. Polecam sprzęt ze sklepu wędkarskiego http://e-garbus.pl. Sam kupowałem tam coś z elektroniki i jestem zadowolony.

Mają dość konkurencyjne ceny i można trafić na promocje.

koraasek

Posty: 34

 
Na prezent dla poławiacza ryb nie trzeba wydawać ogromnych pieniędzy.

Myślę, że nawet niespory gadżet związany z jego pasją będzie mógł go ucieszyć. Jeśli zakupisz coś z woblerów, możesz nie trafić w gusta. Zatem przyłączam się do innych, że dobrze byłoby kupić jakiś wędkarski uniwersalny gadżet.

Abyss

Posty: 15