Spływy kajakowe krutynia, polecicie kogoś?

Spływy kajakowe krutynia, polecicie kogoś?

Witam.

Czy Waszym zdaniem warto udać się na spływ kajakowy jednodniowy? Interesuje mnie Krutynia i kajaki. Będę wdzięczny, bo chcę wyjechać całkiem niedługo.

Malinka Moja

Posty: 10

 
W spływach kajakowych Krutynią biorę udział od 2-3 lat i czasami nawet wybieramy się z rodziną dwa razy do roku na jednodniowy spływ.

Nie mamy problemów z tym, aby opłacić uczestnictwo w takim spływie, ponieważ stanowi to stosunkowo niewielki wydatek dla domowego budżetu. Mogę szczerze polecić, bo moja rodzina, a przede wszystkim dzieci nie żałują :)

aliDER$

Posty: 15

 
Zgadzam się z tym, że zachowując zasady bezpieczeństwa pływanie kajakiem jest zdecydowanie bezpieczniejsze chociażby od… poruszania się po zwykłej drodze. Poniektórzy mają wyobrażenia, że kajak potrafi się wielokrotnie przewrócić. Naprawdę potrzeba sporo złej woli, aby tak się stało. Polecam przekonać się na własnym przykładzie, bo inaczej pewnie nie uwierzycie.

Oct714

Posty: 14

 
Podczas niedawnego spotkania ze znajomymi polecono mi spływy Krutynią. Czytając Wasze wypowiedzi na tym forum dyskusyjnym tylko utwierdzam się w przekonaniu, że będzie to idealny wybór z punktu widzenia rozrywki, którą uda się dostarczyć moim dzieciom. Fajnie, że opisujecie własne doświadczenia związane z konkretnymi organizatorami spływów.

Miłego dnia! :)

Klakierek56

Posty: 24

 
Gdy w rachubę wchodzą spływy Krutynią to mogę Wam bez wahania polecić wszystkie wypady organizowane przez http://www.splywy.pl/krutynia/. Uczestniczyliśmy w jednodniowym spływie, który zorganizowała ta firma i nie mamy nawet najmniejszych zastrzeżeń.

Spisali się znakomicie! :) Skorzystamy z ich usług ponownie.

Kolekcjoner

Posty: 24

 
Niedawno trafiłam na propozycję spływu Krutynią, w jakiego przypadku miałam okazję wyboru szlaku, który zostałby dopasowany do moich indywidualnych potrzeb. Dodam, że w tej okolicy spływy organizowane są systematycznie, więc nie powinniście mieć problemów :)

Laleczka2

Posty: 24

 
Czytałem już kilkukrotnie o tym, co ma do zaoferowania Krutynia i widzę, że są to przede wszystkim kajaki.

Przymierzam się do wybrania się w tą okolicę, więc przyznam, że na pewno Wasze porady będą dla mnie bardzo przydatne. Przynajmniej wiem, ile mogę wydać podczas spływu kajakowego, bo wcześniej byłam totalnie zdezorientowana w tym temacie.

emqi

Posty: 25

 
Trudno dziwić się, iż tak ogromną popularność zyskały spływy kajakowe Krutynią, albowiem w sytuacji, gdy jest dobra pogoda z takiej formy wypoczynku korzysta dużo osób. Przekonałam się o tym, a więc zdarza się, iż wspólnie z mężem zabieramy dwójkę dzieci i wybieramy się na kajaki. Ubieramy je w kapoki, które też posiadamy, jesteśmy pewni, iż to bezpieczne :)

Woli007

Posty: 14