Kajaki Tanew, organizacja ?

Kajaki Tanew, organizacja ?

Czy ktoś wie może kiedy odbywa się jakiś spływ kajakowy na rzece Tanew i czy można przyjechać na niego samemu czy trzeba przyjechać z całą grupą osób?

Wariat

Posty: 8

 
Nie ulega wątpliwości, iż kajaki to idealny sport, który dostarczy Ci mnóstwa wybornej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy pożądane byłoby.

gurus44

Posty: 11

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest oczywiście bardzo ważny. Zwłaszcza jeżeli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, która jest stosunkowo spokojna ponieważ dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Następnie stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

Miluśkooo2

Posty: 12

 
Jeżeli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to doskonałe wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również bardzo wiele innych osób z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się naprawdę świetnie.

misuuuop

Posty: 19

 
Jeżeli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, dużo razy brałem udział w spływach organizowanych poprzez tę firmę i bardzo je polecam.

johncena67

Posty: 18

 
Jeżeli urlop zamierzasz spędzić w domu to jest to moim zdaniem najgorsze wyjście. Tani i dostarczający mnóstwa radości jest bowiem spływ kajakowy na Tanwie.

Nikusinski23

Posty: 16